Zekeriyaköy Satılık Daire

Zekeriyaköy de satılık daire mi arıyorsunuz?

İstanbul gerek sosyokültürel yapısı gerekse ekonomisi sebebiyle oldukça sevilen bir şehirdir. İstanbul, kalabalık ve kimi zaman yorucu olmasına karşın sunduğu imkanlar sebebiyle insanları cezbeder. 2 yakaya sahip olan İstanbul’un toplamda 39 ilçesi vardır. Avrupa yakasında 25 ilçe bulunurken, Anadolu yakasında ise 14 ilçe bulunur.

Zekeriyaköy İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı olan bir köydür. Köy olarak anılmasına karşın aslında oldukça gelişmiş bir yerdir. Türkiye’nin en yüksek nüfusa sahip olan köyü, günümüzde İstanbul’dan ev satın almak isteyenlerinde öncelikli tercihidir. Gerek nezih ortamı gerekse yeşilliğin kaybolmaması bölgeye olan talebin artmasını sağlar. Bölgeye ulaşımın kolay olması ve şehrin stresli hayatından uzaklaşıp keyifli vakit geçirmek isteyenler için kurtarıcı bir bölgedir.

Sarıyer İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır. 38 mahalleden oluşan bu ilçe tarihi açıdan İstanbul’da önemli bölgelerden biridir. Bizans dönemine ait birçok kalıntının olduğu Sarıyer, 2009 yılında ilçe statüsünü kaybetmiş fakat 2012 yılında tekrar ilçe olarak kabul görmüş. Gezip görenlerin hayran olduğu bölgede müze ve köşklerin sayısı bir hayli fazla. Sadece gezip görmek için değil yaşamak içinde talep gören ilçelerden biridir. İlçeye bağlı olan Zekeriyaköy, doğal güzellikleri sebebiyle Sarıyer’e gidenlerin mutlaka ziyaret ettiği bir yer haline gelmiş.

Kolay Ulaşım İmkanları
Zekeriyaköy villaları ve müstakil evleri ile dikkat çeker. Sessiz ve sakin bir ortamda yaşamak isteyenlerin tercih ettiği bir bölgedir. Nezih ortama sahip olan Zekeriyaköy’ ün ulaşımı da oldukça kolaydır. Yavuz Sultan Selim köprüsüne 10 dakikalık bir mesafededir. 3. Havalimanına ise 25 dakikalık bir mesafesi vardır. Bu faktörler bölgenin yaşam alanı olarak tercih edilmesinde önemli bir tol oynar.

Nezih Bir Yaşam Alanı
İstanbul, oldukça kalabalık ve yorucu bir şehirdir. Sürekli olarak trafik sıkıntısı ile uğraşmak, artık değişmeyen bir gerçektir. Fakat sunduğu imkanlar sebebiyle insanların yaşamayı tercih ettiği bir şehirdir. İstanbul’un ilçelerinde birbirinden güzel konutlar bulunur. Özellikle Sarıyer ilçesinde yer alan Zekerikaköy doğal güzellikleri ile dikkat çeker. Zekeriyaköy villaların yoğun olarak bulunduğu bir bölgedir. Evlerin konumları ve çevresi İstanbul’un gürültüsünü bastırır niteliktedir. Köy olmasına rağmen çevresinin gelişmiş olması ve rahat ulaşım imkanları sebebiyle ev almak isteyenlerin öncelikli tercihleri arasındadır. Sunduğu imkanlar sebebiyle özellikle aile yaşantısı için oldukça idealdir.

Seçkin Bir Nüfus
Zekeriyaköy de yaşam birçok kişinin hayalini kurduğu imkanları sunar. Doğal güzellikler, yürüyüş yapılabilecek muazzam alanlar, restoranlar ve daha fazlasıyla seçkin bir nüfus barındırır. Ev satın almak veya kirada yaşamak isteyen kişilerin dikkat ettiği birçok unsur söz konusudur. Bunların başında ulaşım ve çevrenin güvenliği gelir. Her anlamda muazzam olanaklar sağlayan Zekeriyaköy seçkin bir nüfusu barındıran bir bölgedir. Kültür ve sanat etkinliklerinin yoğun olarak yapılması, kültürel anlamda doyuma ulaşılmasına olanak sağlar. Bunun yanı sıra evinin bahçesinde kahvesini keyifle yudumlamak ve doğa sesleriyle huzur bulmak isteyenlerinde tercihidir.

Ailesiyle güvenilir bir ortamda yaşam kurmak isteyenler için çevre faktörünün önemi fazladır. Gerek komşuluk ilişkileri gerekse bulunulan ilçenin güvenilir olup olmadığı ev satın almak isteyenlerin dikkat ettiği bir unsurdur. Zekeriyaköy gelişmiş kültürel yapıya sahiptir. Bölgede yaşayan kişiler bu kültürel yapıya uyum sağlar.

Hobi Alanları
Huzur dolu, birçok aktivite yapılabilecek alan bulunur. Havuzlar, kapalı spor tesisleri, bisiklet parkurları, basketbol sahaları, çocuk kulüpleri ve hatta evcil hayvanlar için oyun alanları yer alır. Günün stresini atmak ve ailenizle keyifli bir vakit geçirmek için sizlerde Zekeriyaköy satılık daire seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

 / 

Select menu by going to Admin > Appearance > Menus

Sign in

Send Message

My favorites