Zekeriyaköy Kiralık Daire

Zekeriyaköy de kiralık daire mi arıyorsunuz?

İstanbul, Türkiye’nin Marmara bölgesinde yer alan bir şehir. Konumu ve iş olanakları sebebiyle yoğun göç alan bu şehir, sunduğu olanaklar sebebiyle tercih edilir. İstanbul oldukça büyük bir şehir olduğundan şehrin kalabalık ve gürültüsü kişileri rahatsız edebilecek boyuttadır. Şehrin bu yorucu halinden kurtulmak için ise konut tercihlerini bilinçli bir şekilde yapmak gerekli. Yaşanılacak ev ortamında huzurlu olunması ve ihtiyaçları karşılayabilmesi oldukça önemli. İstanbul 39 ilçeye sahip. Bu ilçeler içerisinde nezih ve ulaşımı kolay olan seçimler yapmak hayat kalitesini arttırır.

Türkiye’nin metropol şehri olarak adlandırılan İstanbul’da yaşamanın ayrıcalıklarından faydalanılabilmesi için gerek iş gerekse ev tercihlerini doğru yapmak gerekir. Kiralık daire tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken birçok detay mevcut. Evin konumu, iç ve dış durumu dışında ortamı da büyük bir öneme sahip. Çevrenin güvenli olması ve komşuluk ilişkileri dikkat edilmesi gerekilen bir unsurdur. Çünkü nezih bir ortamda yaşamak ayrıcalıklı imkanlar sunar. Çevrenin huzurlu olması yaşanabilecek problemlerin önüne geçilebilmesi için gereklidir. Zekeriyaköy Sarıyer’in bir köyüdür. Köy olmasına rağmen oldukça gelişmiş bir bölgedir. Özellikle lüks evlerin talep gördüğü bir yer olan Zekeriyaköy, Türkiye’nin en yüksek nüfusa sahip köyüdür. Bu özelliği ile dikkat çekmesinin yanı sıra nezih bir ortam sunar.

Zekeriyaköy’de daire kiralamak
İstanbul’un oldukça sevilen bir ilçesi olan Sarıyer’de bulunan köy, adını Zekeriya baba isimli yatırdan almakta. Bahçeli evleri ile ünlü olan bu köy insanlara kolay ulaşım imkânı sağlar. Sarıyer’e bağlı olduğundan merkezi bir bölgedir. Görenlerin hayran kaldığı yeşil çevresi ile büyüleyici bir deneyim sunar. Bozulmamış doğa manzarası sebebiyle İstanbul’un gürültüsünden uzaktır. İstanbul’da yaşanmasına rağmen doğa ile iç içe olmak isteyenlerin tercih ettiği bu köyde, özellikle villa sayısı oldukça fazla. 2 katlı ve bahçeli evlerde yaşamak isteyenlere muazzam bir deneyim imkânı sunar. Ayrıca aktive yapılabilecek birçok ortam var. Özellikle kirada yaşamak isteyenler bu köyü tercih eder. Herkesin ev sahibi olmak istediği bir köy olan Zekeriyaköy, İstanbul’da yaşamak isteyen kişilerin ev arayışında bulunduğu bir bölgedir. Kiralık daire seçenekleri oldukça geniş bir yelpazede incelenir. 1+1, 2+1, 3+1 veya 2 katlı bahçeli ev seçenekleri bulunmakta. Kişiler kendi bütçelerine uygun olan evi kendi talepleri üzerine kolayca seçebilir.

Doğa ile iç içe bir köy
Sarıyer’de gezip görülecek yerlerin sayısı oldukça fazladır. Bu sebeple Zekeriyaköy’de yaşayan kişiler boş zamanlarını uzun süre harcamaya gerek duymadan Sarıyer’de geçirebilir. Tarihi dokusu ile dikkat çekici bir ilçe olan Sarıyer gerek yerli halk gerekse turistlerin ilgisini çeker. Keyifli ve en önemlisi huzurlu bir ortamda yaşamanın ayrıcalıklarını Zekeriyaköy karşılayabilir. Muazzam doğa manzarası, doğa yürüyüşleri yapılacak alanları ve sunduğu kültür sanat etkinlikleri ile tercih edilmesi gereken bir yerdir. Yavuz Sultan Selim köprüsüne 10 dakika mesafede olan Zekeriyaköy aynı zamanda 3. Havalimanına da oldukça yakındır. 25 dakikalık bir süre içerisinde havalimanına ulaşmayı mümkün kılan konumu ile trafik sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Sarıyer’in her daim canlı olmasına karşın huzurlu köyü olan Zekeriyaköy’de vakit geçirmenin ayrıcalıkları oldukça fazladır. Bu modern köyde yaşamak İstanbul’un gürültüsünden uzaklaşmanızı sağlar. Zekeriyaköy kiralık daire için bizlere ulaşabilirsiniz. Doğa ile iç içe olan köyün sunduğu ayrıcalıklardan faydalanırken komşuluk ilişkileri ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. İstanbul’da yaşadığınızı size unutturacak bu muazzam köyün huzurunu sizlerde tadın.

 

 / 

Select menu by going to Admin > Appearance > Menus

Sign in

Send Message

My favorites