Satılık veya kiralık mülklerinizi kapsamlı şekilde listeleyerek hızlıca pazarlayın.

#REA Nasıl Çalışıyor?

Doğru Fiyatlama


Bir mülkü satmaya ya da kiralamaya karar verdiğinizde sizin mülkünüze benzerlik gösteren pek çok mülkün olduğunu fark edebilirsiniz. REA, diğer acentelerden farklı olarak doğru fiyat belirleyerek çalışır. En doğru pazarlama fiyatını belirlemek için acentemizle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel SunumREA pazarlamasına aracılık ettiği mülkleri sizin gibi temsil eder. Profesyonel fotoğraf ve video ekipmanları kullanarak, alıcılara mülkünüz hakkında daha fazla bilgi sunmayı amaçlar.

REA topluluğunda bulunan herhangi bir gayrimenkul danışmanı, emlak ve gayrimenkul fotoğrafçılığıyla ilgili tüm eğitimleri almıştır. realestateagent.com.tr olarak pazarlamaya çok önem veriyoruz.

Yakından tanıyoruz
Ekibimizdeki profesyoneller mülkünüzün pazarlama yetkisini aldığında hızlıca bölgeyi tanımaya çalışır. REA gayirmnekul danışmanları ortalama 180-225 saat süreyi gayrimenkulüzün bulunduğu bölgede geçirir.

Bir mülkü satabilmenin en hızlı yolu, o mülk hakkında her şeyi öğrenmeyi gerektirir. REA, sunduğu gayrimenkul danışmanlığı hizmetini profesyonel olarak yürütür ve mümkün olan en kısa zamanda gayrimenkulünüzü satmayı hedefler.

Destinasyonlar

İncele

 

 / 

Select menu by going to Admin > Appearance > Menus

Sign in

Send Message

My favorites