Bostancı Satılık Daire

Bostancı da satılık daire mi arıyorsunuz?

Türkiye’nin gözde şehirlerinden biri olan İstanbul ‘da rahat ve konforlu bir yaşam sürebilmek için dikkat edilmesi gereken detaylar mevcut. İstanbul oldukça büyük ve kalabalık bir şehir olmasına rağmen sunduğu imkanlar sebebiyle konut sahibi olmak için tercih edilir. İstanbul şehri gerek ulaşım sorunu gerekse her çeşit insanı ile ilk başta insanları ürkütebilir. Fakat bunların yanı sıra her anlamda birçok avantaj sunar. İş koşullarının çok daha iyi olması ve sosyokültürel yapısının gelişmişliği İstanbul’un önemli bir şehir olabilmesine olanak sağlar.

İstanbul Marmara bölgesinde yer alan ve iki yakadan oluşan bir şehirdir. Nüfus bakımından en çok göç alan şehri olan İstanbul ekonomik ve sosyokültürel anlamda da oldukça gelişmiştir. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olma özelliğine sahip olan İstanbul’da doğru seçimler yapılarak hayatın kolaylaştırılması mümkün. İlk başta ev sahibi olmak isteyenler ihtiyaçlarına yönelik konutlara bakmalı. İstanbul birbirinden güzel ilçeleri içerisinde kendi ihtiyaçlarınıza uygun tercihler yapabilirsiniz. Örneğin İstanbul denildiğinde akla gelen ilk ilçelerden biri Kadıköy’dür. Kadıköy her daim ışıl ışıl ve canlı olması ile bilenen bir ilçedir. Kadıköy ilçesine bağlı olan Bostancı sunduğu yaşam imkanları sebebiyle tercih edilir.

Kadıköy’ün doğu ucunda yer alan Bostancı oldukça şirin bir mahalledir. Geçmişten günümüze farklı uygarlıklara ev sahipliği yaptığı bilinen Bostancı Anadolu tarafından sefere çıkan hükümdarların karşılandığı yerdir. Tarihi açıdan oldukça önemli bir yere sahip olan Bostancı muazzam bir sahile sahip. Sahil kenarında arkadaşlarınızla oturup sohbet etmek ve keyifle kahvenizi yudumlamak için banklar bulunur. Bu banklarda denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Bostancıda bulunan iskele Marmara denizini daha rahat izlemenize sağlar. Oldukça etkileyici bir tasarıma sahip olan iskele günümüzde aktif olarak hizmet vermekte.

Bostancı Vapur İskelesi
İskelede toplam dört oda bulunur. Bu iskelenin hangi mimar tarafından yapıldığı bilinmese de görünüşü ile dikkat çeker. Günümüzde keyifli vakit geçirmek ve deniz manzarasının tadını çıkarmak isteyenlerin sıkça ziyaret ettiği bir yerdir. 1912 ile 1913 yılları arasında yapılan Bostancı iskelesinden adalara ulaşım vardır. Aynı zamanda Avrupa yakasına giden vapurlara binerek muazzam bir seyahat deneyimi elde edebilirsiniz.

Bostancı’da Gezip Görülecek Yerler
Bostancıda bulunan Kazım Karabekir Müzesi bölgenin turistler tarafından sıkça ziyaret edilmesini sağlar. Muazzam tarihi eserlerin sergilendiği bu müze İtalyan bir mimara yaptırılmış. Sultan 2. Abdülhamit tarafından yaptırılan müze Bostancı’da gezip görülebilecek yerler arasında.

Bostancı’da dikkat çeken bir diğer yer ise Caddebostan plajıdır. Bu plaj bir süre kullanıma kapatılmış olsa da günümüzde aktif hale getirilmiştir. Özellikle yaz aylarında ziyaretçileri oldukça fazladır. İstanbul’da denize girebileceğiniz ender yerlerden olan Caddebostan plajında deniz, kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Bostancıda Ev Sahibi Olmak
Bostancı ev sahibi olmak için ideal bir bölgedir. Gerek konumu gerekse ulaşım imkanları sebebiyle çok fazla tercih edilir. Günümüzde ev sahibi olmak isteyenler için önemli olan detaylar mevcut. Evin konumu, çevresi ve ulaşım imkanları bu detayların başında gelir. Bostancı nezih bir bölge olduğundan özellikle aile yaşantısına inanılmaz uygundur. Sizlerde Kadıköy’de ev sahibi olmak için bize ulaşabilir ve bostancı satılık daire seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

 / 

Select menu by going to Admin > Appearance > Menus

Sign in

Send Message

My favorites